Via online platformen kan je als teler nagaan op welke percelen er tijdens het groeiseizoen waterstress heerst. Hoe dit juist in zijn werk gaat, lees je hier.
Tijdens de 'Week van het Water' is het interessant om stil te staan bij de koppelkansen die een watervoorraad te bieden heeft. Hier lees je een mooi voorbeeld.
In de eindejaarsperiode knijpen we er traditiegetrouw eventjes tussenuit. In dit nieuwsbericht informeren we je over de openingsuren van ons onthaal en labo.
Wist je dat het mogelijk is om het bodemvochtgehalte van je perceel in te schatten op basis van satellietbeelden? Klik verder en lees de eerste resultaten.
In de eerste reeks met 3 afleveringen nemen we je mee doorheen het uitdagende waterparcours dat de landbouwsector kent. Aflevering één gaat over waterbronnen.