Via online platformen kan je als teler nagaan op welke percelen er tijdens het groeiseizoen waterstress heerst. Hoe dit juist in zijn werk gaat, lees je hier.
Tijdens droogteperiodes is gezuiverd afvalwater een interessante optie voor irrigatietoepassingen, maar wat met de aanwezige micro-organismen in dit water?
De aanleg van de eerste waterput binnen het provinciaal waterputtenreglement (PPS-samenwerking) is een feit. Heb je zelf ook interesse? Schrijf je nu in!
Door de neerslag van de afgelopen maand werden de geldende tijdelijke captatieverboden geschrapt. Captatie uit (on)bevaarbare waterlopen is zo weer mogelijk.
Naar aanleiding van waterschaarste is het alternatief het beregenen met gezuiverd afvalwater. Inagro onderzoekt sinds 2019 impact op het gewas als de bodem.