Ontdek het traject van lange vezelhennep: van veld tot afgewerkt weefsel, en bekijk de resultaten van Hemp4Circularity!
Na drie jaar bereikt het Interreg NWE Hemp4Circularity-project op 17 februari 2026 in MAD Brussels zijn laatste fase. Tijdens dit slotevenement word je uitgenodigd om het hele traject van lange vezelhennep te verkennen, van het veld tot het afgewerkte weefsel, en om de resultaten van het project, het potentieel van dit duurzame textielmateriaal en de toekomstperspectieven te ontdekken.
Expo “touch & see”
Ontdek het traject van lange vezelhennep in een meeslepende tentoonstelling die het Hemp4Circularity-project volgt, van het veld tot het eindproduct.
Begin bij de velden, waar u alles te weten komt over de selectie van variëteiten, de teelt en de oogst, en volg vervolgens de verschillende verwerkingsfasen, waaronder het roten, het zwingelen, het hekelen, het spinnen, het verven en het weven.
Bezoekers kunnen de grondstoffen, vezels, garens en weefsels aanraken en bekijken, terwijl ze meer te weten komen over de uitdagingen en de innovatieve oplossingen die zijn ontwikkeld.
Meer info?
Vragen kan je stellen aan Sophie via sophie.waegebaert@inagro.be