Maak kennis met de vakbeurs Gourmet Sélection (webinar)

Scroll naar onder om in te schrijven.
Gourmet Sélection?
Gourmet Sélection is een vakbeurs in Parijs die kwaliteit boven kwantiteit zet. Op die manier groeide de beurs uit tot een niet te missen vakbeurs voor delicatessen. Twee dagen lang plaatst Gourmet Selection 300 exposanten en uitzonderlijke producten in de spotlights bij meer dan 4000 professionele bezoekers.
De editie van 2025 vindt plaats op 21 en 22 september en jij kan voordelig deelnemen! De partners van het Interreg-project Food RADARS zetten er een Frans-Belgisch paviljoen op.
Heb jij interesse om er jouw producten te promoten? Maak tijdens dit webinar kennis met de beurs en de vele commerciële kansen die ze biedt.
In één uur tijd krijg je:
- Gourmet Selection in een notendop - Fernando Medina Zenoff, directeur van Gourmet Sélection
- Praktische info over het Frans-Belgisch paviljoen - Projectpartners Food RADARS
- Vraag en antwoord sessie
Schrijf je nu in voor dit webinar & ontdek Gourmet Selection.
De link om deel te nemen aan het webinar ontvang je enkele dagen vooraf per e-mail.
Tweetalig webinar (Frans-Nederlands) met simultaanvertaling en/of een zaal in elke taal.
Wat is Food RADARS
Ben je actief in de voedingssector als landbouwer, ambachtelijk of industrieel verwerker? Via de verrijkende activiteiten van het project Food RADARS kom je in contact met belangrijke spelers langs de Frans-Belgische grens. Wil je starten met export? Innovatieve bedrijven ontdekken? Discussies voeren over gemeenschappelijke uitdagingen? Jouw netwerk uitbreiden? Houd de activiteiten van Food RADARS in het oog!
Meer info
Comité de Promotion Hauts-de-France, Anne PODVIN, +33 6 85 20 58 53, anne.podvin@npdc.chambagri.fr

