Onze lopende projecten

Het huidige dauwrootproces van vlas is weersafhankelijk en daardoor moeilijk te controleren. Dit kan tot serieuze opbrengst- en kwaliteitsverliezen van de lang
In de operationele groep HempFarmers gaan we samen met landbouwers aan de slag met de teelt van hennep voor textieltoepassingen.
​Bij de aanleg van verharding, is het noodzakelijk waterbuffercapaciteit te verhogen, zodat overstroming minder voorkomt.
NITROMAN zet in op de verwerking van de vloeibare fractie van vergiste of onvergiste varkens- en rundermest via nutriëntenrecuperatie.
De Vlaamse landbouwsector bevindt zich in een situatie waarin er enerzijds een dierlijk nutriëntenoverschot is, en anderzijds extra nutriënten worden aangevoerd

Wekelijks onafhankelijk nieuws en persoonlijke uitnodigingen in je mailbox. Op jouw maat.